wz
  BESEDY – EXPEDICE VLADIVOSTOK 2006  
  Kde jsme byli a kde budem

  NOVÉ BESEDY

středa 10.10.2007 NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - kulturní dům
čtvrtek 11.10.2007 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - Roškokovo divadlo
čtvrtek 18.10.2007 NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU - Sokolovna
sobota20.10.2007 PRAHA - Ruské centrum vědy a kultury na Zátorce
úterý 23.10.2007 OLOMOUC - Divadlo hudby
středa 24.10.2007 ŽDÁNICE
středa 7.11. 2007 CHOTĚBOŘ - městské kino
čtvrtek 15.11.2007 ADAMOV - kulturní dům
středa    25.10. KYJOV – domov důchodců

pátek       1. 12. SKORONICE – obecní sál
pondělí    4. 12. MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – městská knihovna
čtvrtek  14. 12. KYJOV – kulturní dům
středa    20. 12. MORAVSKÝ PÍSEK – sál sokolovny

neděle    14. 1.  VLKOŠ – obecní úřad
středa    24. 1.  VESELÍ nad MORAVOU – kulturní dům
čtvrtek  25. 1.   MIKULOV – centrum ekologické výchovy
pondělí  29. 1.   KYJOV – salónek baru Atlantik – (pro nemocnici)

čtvrtek   1. 2.   CHRASTAVA u LIBERCE – sál školy
čtvrtek   1. 2.   JABLONEC nad NISOU – městská knihovna
sobota   17. 2.   PRAHA – festival WORLDFILM – výstaviště Holešovice
pondělí  19. 2.  BRNO – klub Desert
úterý     20. 2.   ZNOJMO – městská knihovna
středa   21. 2.   PRAHA – ruské centrum vědy a kultury
čtvrtek 22. 2.   HEŘMANŮV MĚSTEC – městské kino
úterý    27. 2.   VELKÁ BÍTEŠ – kulturní dům

středa   7. 3.   BYSTŘICE pod HOSTÝNEM – Rondo
čtvrtek  8. 3.   ŽDÁNICE – městská knihovna
pondělí 12.3.  HAVLÍČKŮV BROD – krajská knihovna Vysočiny
středa   14.3.  NOVÝ JIČÍN – městská knihovna
čtvrtek  15.3.  HUSTOPEČE – kulturní dům
úterý     27.3.  STRÁŽNICE – kulturní dům
úterý     27.3.  UHERSKÝ BROD – městská knihovna
čtvrtek  29.3.  MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – kulturní dům

středa    4.4.    Písek – divadelní kavárna
úterý     10.4.  VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – městská knihovna
středa    11.4.  BYSTŘICE nad PERNŠTEJNEM – kulturní dům
sobota    14.4. KYJOV – festival Okno do Ruska – kulturní dům
pondělí  16.4. HODONÍN – kulturní dům
čtvrtek  19.4.  UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Slovácké muzeum
úterý     24.4.  OPAVA – festival Další břehy
čtvrtek  26.4.  BRNO – kulturní dům Rubín
čtvrtek  10.5.  Frýdek Místek – městská knihovna
čtvrtek  14.5.  Třinec – městská knihovna
pondělí  21.5.  DOBRUŠKA – městská knihovna
úterý     22.5.  ČESKÁ LÍPA – městská knihovna

a další akce v podzimu upřesníme…